Ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI Niedziela Wielkanocna  – 21.05.2017r.

 

 1. W niedzielę 14 maja 2017r. do I Komunii św. przystąpiło 89 dzieci w naszej parafii. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom  i rodzinom dzieci za wszelki trud związany z  przygotowanie dzieci do spowiedzi i Komunii św. oraz za uczestniczenie w Tygodniu Białym. Dzieci I Komunijne i Rocznicowe proszone są  o przyjście w swoich strojach liturgicznych  na Uroczystość Bożego Ciała 15 czerwca 2017 r. „Bóg zapłać” rodzinom  za dar serca na potrzeby parafii z okazji I Komunii św. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dzisiaj na Mszy św.  o godz. 14.00 odbędzie się Uroczystość Rocznicy I Komunii św.

 

 1. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na Świetlicę Środowiskową w naszej parafii i dla potrzebujących.

 

 1. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 17.30, a w dni powszednie o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 

 1. W poniedziałek i czwartek zapraszamy na katechezy neokatechumenalne o godz. 19.15 w kościele.

 

 1. W środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 na nabożeństwie majowym, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45 przed nabożeństwem majowym.

 

 1. W piątek, 26 maja odbędzie się spotkanie z kościelna służbą „Semper fidelis” po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30. Wszystkich panów serdecznie zapraszamy.

 

 1. W sobotę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.30.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 28 maja przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszę św. o godz. 9.30 zapraszamy młodzież klas II Gimnazjalnych  wraz z rodzicami w ramach przygotowania się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

 

 1. Pod chórem nabywamy biuletyn parafialny i czasopisma religijne oraz książkę – cegiełkę z dziejów z okresu Wolnego Miasta Gdańska.

 

 1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła w ubiegłym tygodniu w wysokości 200 zł. Ofiarę złożyły 2 rodziny. „Bóg zapłać”. Obecnie trwają prace związane z ogrzewaniem kościoła pompami cieplnymi. Dlatego prosimy rodziny naszej parafii o wsparcie tej inwestycji.

 

 1. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności

 

śp. Andrzej Giec lat 74 zam. ul. Diamentowa